OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – rok B – 12 IX 2024

1. Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Dziękujemy Bogu, że mamy Katechetów, którzy podjęli się pracy w naszej szkole podstawowej i w przedszkolu. Wspomagamy naszych Katechetów: Panie mgr Elżbietę Pękałę, Beatę Paprocką, Roberta Mrozowskiego i ks. Ronalda Ruksa – nowego proboszcza w Chomętowie.

2. Pani mgr Elżbieta Krzyżanowska zaprasza do Zespołu Muzycznego Dzieci Maryi na pierwsze spotkanie w dniu 18 września, o godz. 17.00. Zapraszamy także każde Dziecko, które chce śpiewać w Zespole.

3. Nasz Parafianin Pan Jerzy Balicki zamieszkały w Brzozie podróżował w tym roku na dożynki na Jasną Górę po raz pięćdziesiąty. Dziękujemy za modlitwę w intencji wszystkich pracujących na roli. Dziękujemy za wyjątkowe świadectwo wierności Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie.

4. Apostolat Margaretka zaprasza wszystkich modlących się za Kapłanów do kościoła garnizonowego w Bydgoszczy w dniu 5 października. (Szczegóły w gablocie ogłoszeń).

5. W ramach obchodów 20 – lecia Diecezji Bydgoskiej zapraszamy na Pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 11 października. Wyjazd z Brzozy o godz. 10.00. Powrót bezpośrednio po Mszy świętej o godz. 24.00, której przewodniczy nasz Ks. Biskup. Prosimy nie rezerwować noclegów. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii lub biurze parafialnym (koszt 95 zł).

6. Zapraszamy do Kobylarnii na spotkanie do świetlicy w najbliższą sobotę o godzinie 10.00. Podczas tego spotkania będziemy dziękować za zorganizowanie tegorocznej Uroczystości Bożego Ciała i dokonamy poświęcenia nowej świetlicy.

7. Zapraszamy Uczniów I klas ponadpodstawowych dnia 27 września o godz. 18.00 na Mszę świętą, a potem na pierwsze spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania.

8. Zespół Redakcyjny naszej gazetki „JESTEM” zaprasza do nadsyłania materiałów do dnia 22 września.