OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA rok B – 25 VIII 2024

1. Dziękczynienie Bogu należy do istoty naszej wiary. W to dziękczynienie Bogu wpisujemy także Ludzi, którzy pozostają wierni Bogu. Dnia 24 sierpnia przeżywaliśmy tegoroczne gminne dożynki. Dziękujemy wszystkim za udział w Mszy świętej.

2. W ostatnią sobotę sierpnia chcemy dziękować w sposób szczególny Mieszkańcom Kobylarni za zorganizowanie Uroczystości Bożego Ciała. Zapraszamy wszystkich naszych Parafian na spotkanie od godziny 10.00 do świetlicy w Kobylarni.

3. Zapraszamy na inaugurację nowego roku szkolnego w naszym kościele, w niedzielę, dnia 1 września na Mszy świętej o godz. 10.00. Podczas tej Mszy świętej poświęcimy tornistry Pierwszoklasistom.

4. Skauci Europy zapraszają na inaugurację nowego roku pracy także w niedzielę, dnia 1 września na Mszy świętej o godz. 12.00.

5. Jako parafia jesteśmy w trakcie realizacji trzech zadań dotyczących prac konserwatorsko – renowacyjnych w naszym kościele (szczegóły w Aktualnościach) Na tym etapie prosimy o pomoc materialną w realizacji renowacji 3 drzwi bocznych. Sumę, w wysokości 33.000 zł musimy zapłacić Wykonawcy do dnia 14 września br. Dziękuję wszystkim, którzy już złożyli ofiary na ten cel.

6. W sobotę odbył się pogrzeb zamieszkałej w Brzozie śp. Haliny Kocikowskiej (ur. 1959). Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

Fot. Gmina Nowa Wieś Wielka, Facebook