OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA rok B – 7 VII 2024

1. W ubiegłym tygodniu i jeszcze dzisiaj przewodniczy naszej modlitwie ks. Arkadiusz – Salezjanin, któremu z serca dziękujemy. W najbliższe dni w naszej Parafii będzie nas wspomagał ks. prof. KUL dr hab. Grzegorz Barth.

2. Dzisiaj w ramach dyżuru parafii diecezji bydgoskiej przypada coroczna całodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu. Prosimy, podobnie jak w I piątek, o skorzystanie z planu adoracji i wpisania się na określony czas pomiędzy godziną 13.00 a 19.30.

3. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy, prowadzi studia magisterskie oraz podyplomowe, nadające kwalifikacje do nauczania religii we wszystkich typach szkół. Rekrutacja na studia zaoczne trwa do 16 września.

4. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szczególnych rekolekcjach w drodze. Piesza pielgrzymka w tym roku rusza 21 lipca. Grupa brązowa pieszej Pielgrzymki Bydgoskiej na Jasną Górę wraz z jej przewodnikiem, księdzem Łukaszem Kucharskim zapraszają do wspólnego pielgrzymowania! Nasza Parafia znajduje się na terenie, za który grupa brązowa jest odpowiedzialna.

Szczegóły: www.pielgrzymka.bydgoszcz.pl.